Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Jakub Koval - jeho knižní díla

Dílo: "Tajemství nesmrtelnosti"
 
   

"Tajemství nesmrtelnosti"

Smyšlený dobrodružný historický román s prvky nadpřirozena.

Hlavní hrdinkou historického dobrodružného románu s prvky nadpřirozena je mladá žena.
Prožívala klidné dětství. Meč jí byl zábavou. Nikdy ji ani nenapadlo, že by jej kdy měla doopravdy použít. Avšak ten čas přišel, a aby přežila, musela být nejlepší. Aby zachránila svůj lid a rodinu, musela rozluštit tajemství nesmrtelnosti neobvyklého nepřítele.
Kniha, nabízející mnoho stran neobyčejného čtení, při kterém vám děj poběží před očima jako na filmovém plátně. Nezáleží na tom, jestli jste mladá dívka, nebo muž v zaslouženém důchodu. Každý si v této knize najde postavu, se kterou se může sžít. Staňte se dvacetiletou princeznou, rytířem v nejlepším věku, či mladým bojovníkem, princezniným druhem. Stojí za to být součástí toho, co se tenkrát událo. Vstupte do knihy a prožijte si jako oni napínavý akční příběh, který nepostrádá ani romantiku a humor.
 

   

 

Mladá princezna prožívala klidné dětství. Jen z tajemného sousedního Severního království jde strach. Tamní panovník, potomek záhadně zemřelých královských rodičů, jednou žádá o ruku mladé princezny. Ta odmítá, načež panovník posílá zlou odpověď. 
Zatímco král chystá obranu, chytrá princezna se stihne postarat o záchranu mnoha lidí jejich království. Svých čerstvých dvacet let si užívá poklidně doslova jen pár dní. Krátce po oslavách do jejich země vstoupila krutá návštěva. Na poslední chvíli tak princezna utíká ve společnosti své mladší sestry a dvou nejvěrnějších bojovníků, rodinných přátel, do cizí země, aby tam našla pomoc, zatímco otec se v rámci možností snaží nepřítele zastavit. 
Princezna se v sousedství dovídá, že útočník není tak docela obyčejný člověk a její otec proti němu neměl nejmenší šanci. Na pohled křehká, ale vnitřně silná a vytrvalá žena se rozhodne pomstít s mečem v ruce. Proti nepříteli neobyčejných schopností však nelze obyčejně zaútočit. V sousedství tak hledá odpovědi na otázky, přičemž nachází lásku.
Je odhodlaná učinit přítrž tomu, co se děje v její rodné zemi, a zjišťuje, že vlivem okolností starých stovky let je také jediná, kdo tomu přítrž učinit může. Z křehké milé princezny, která zprvu odmítá skutečnost, že musí zabít, aby přežila, se časem stává silná, nezlomná, nekompromisní bojovnice, která budí respekt už při prvním máchnutí mečem. Bude to stačit?

!Autor nabízí dílo k vydání !    Upozornění:

Knižní dílo Tajemství nesmrtelnosti jsem rozdělil na dva díly (dva výtisky) z technických výrobních důvodů firmy, která mi je tiskne. Pokud byste ale přečetli jen první díl, je to totéž, jako kdybyste přečetli nějakou knihu jen do poloviny. Proto je nutné mít vždy oba díly.

Možná by někdo takový obsah dovedl vyrobit jako jednu knihu, ale v tuto chvíli to neřeším. 

        Oba díly (výtisky) mají (včetně několika ilustrací) dohromady přes 500 stran při 2800 znacích na stranu.

    

 

                    

 

                                    

 

 

 

 

 

 

TOPlist